Tanoto2 Güvencesi

Tanoto2'den araç almak oldukça güvenli ve kolaydır. Üstün kalitedeki TÜV SÜD D-Expert ekspertiz hizmeti sayesinde, satışa çıkarılan tüm araçlar detaylı kontrol süreçlerinden geçirilmiş olup, TSE onayıyla güvence altındadır. Her bir ikinci el araç için listelenen fiyat, piyasa koşullarında değerlendirilmiş avantajlı fiyatlarla listelenmektedir.

30 yılı aşan üstün deneyimi ile Tanoto, Tanoto2 markasıyla müşterilerine geniş ürün yelpazesinde TSE onaylı ekspertiz, kolay iade, garanti ve sigorta hizmetlerini sunuyor, Tanoto2 olarak tüm müşterilerimize satın alma memnuniyeti sağlamak ve değer yaratmayı amaçlıyoruz. Tanoto2 güvencesi ile sizlere sağladığımız olanaklar:

TSE Onaylı TÜV SÜD D-Expert Ekspertiz

Tanoto2 olarak, alanında uzman eksperlerle çalışarak tarafsız ve bağımsız bir yapı ile TSE onaylı ekspertiz hizmetimiz, araç alıcılarına en üst düzeyde güven sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Araçlarımızı detaylı bir şekilde inceleyerek, her bir parçanın ve sistemin işlevselliğini ve güvenilirliğini doğrulamak için kalifiye uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen kapsamlı testlerden geçiriyoruz. Bu sayede, müşterilerimize araçlarının durumu hakkında net ve güvenilir bilgiler sunarak, satın alma sürecini güvenle tamamlamalarını sağlıyoruz. TÜV SÜD D-Expert hizmeti , Tanoto2'nin kalite ve güvenilirlik standartlarını karşılamak için titizlikle uygulanmaktadır.

Ekspertiz kapsamında araçlar, araç bilgilerinin kontrolü, iç aksam kontrolü, OBD (araç içi teşhis) testi, lift üzerinde alt aksam kontrolü, lastik/jant kontrolleri, akü testi, yanal yayma testi, süspansiyon testi, fren testi, dinamometre testi, tramer sorgulaması ve mevcut ve geçmiş boya-kaporta kontrolünden geçmektedir. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra ise tarafınıza tüm detayları içerecek şekilde Ekspertiz raporunun PDF hali sizlerle paylaşılır.

14 Gün İçinde İade Fırsatı

Aracınızı satın aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde, 500 km'yi geçmemesi ve ekspertiz raporunda değişiklik olmaması şartları sağlandığı durumda kolaylıkla iade edebilirsiniz. İade koşullarına uyulduğu durumlarda araç ücretinin tamamı sizlere geri ödenmektedir. Bu sayede satın alım işleminizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Tanoto2 olarak müşterilerimize sunduğumuz bu esnek iade politikası ile araç satın alım sürecinizi güvence altına alıyoruz.

Garanti Hizmeti

Tanoto2'den satın aldığınız ikinci el aracınızı, 3 ay boyunca 5.000 km'ye kadar garanti altına alıyoruz. Bu garanti kapsamı, 8 yaş ve160.000 kilometreye kadar olan araçlar için geçerlidir. Tanoto2 güvencesiyle, motor, şanzıman, tork konvertörü, elektrik sistemi, diferansiyel ve turbo gibi önemli parçaları kapsayan bir koruma sağlıyoruz. Tanoto2 olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve satın aldığınız ikinci el araçlarınızı güvence altına alıyoruz. Sadece hayalinizdeki araca kavuşma sürecinde değil, satış sonrası süreçlerimizle sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Sigorta Hizmetleri

Tanoto2 olarak müşterilerimize ayrıcalıklı sigorta hizmetleri sunuyoruz. MaslakSigorta markamız sayesinde, müşterilerimiz araçlarının yanı sıra geniş bir sigorta kapsamından da faydalanabilirler.

MaslakSigorta, bireysel ve kurumsal sigortacılığın güvenilir adresidir. Uzman kadrosuyla kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı hizmet sunan MaslakSigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun alternatifleri sunmak için sektörün önde gelen sigorta şirketleriyle iş birliği yapmaktadır. AKSigorta, Allianz, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ethica Sigorta, Goupama, HDI, Hepiyi, Mapfre, Sompo Japan Sigorta, Türkiye Sigorta, Quick Sigorta, Ray Sigorta, gibi güvenilir sigorta şirketleriyle yapılan iş ortaklığı, müşterilerimize geniş bir sigorta yelpazesi sunmamıza olanak sağlar.

Tanoto2'de bulunan ikinci el araç ilanlarını inceleyerek, istediğiniz aracı kolaylıkla bulabilir ve güvenilir sigorta hizmetlerimizle aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Tanoto2 Dijital Satış Danışmanına 0555 989 50 26 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.