“Yolumu AydınlaTan Kaynağım İnsan” yaklaşımımız ile İnsan Kaynakları Politikamız; doğru zamanda, doğru işe, doğru çalışan adayını istihdam etmek ve Tanoto Ailesi olarak uzun yolculuğumuzda başarı, kazanç ve birliktelik sağlamaktır.

“Mutlu Çalışan Eşittir Kaliteli İş” mottomuzdur. “Birlik “ ve “Beraberlik” ten gelen gücümüzle; adil, şeffaf, sürdürülebilir ve yenilikçi insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve hayata geçirmek hedefimizdir.

Firmamızın tüm birimlerinde, en doğru ve yetkin adayların işe alımının yapılması için tüm işe alım araçları, etkin şekilde kullanılmakta, liyakate büyük önem verilmektedir.

Seçme yerleştirme sürecimizde; yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, potansiyel analizi, kişilik envanterleri, yetenek sınavları ve role play gibi mülakat teknikleri kullanıyoruz. Modern ilkelere uygun süreçlerimiz kapsamında, personel seçimi yerine; gelecek vaat eden insan kaynağını en doğru şekilde değerlendirme prensibine odaklanıyoruz.

Yetenek Kazanımı

Sektörde liderliğimizi koruyabilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem; iç müşterimize, yani çalışanımıza verdiğimiz değerdir. “İçten Dışa Memnuniyet” yaklaşımımızla önceliğimiz, çalışan memnuniyeti ve sağlığıdır.

Şirketimiz bünyesinde sıklıkla “Çalışan Memnuniyeti Anketleri” düzenlemekte, çalışanlarımızın seslerine “Tanoto Seni Dinliyor” kutucuklarımızla da kulak vermekte, çıktılara yönelik hızlı aksiyonlar almaktayız. Sıkı takip ettiğimiz işçi sağlığı ve iş güvenliği politikamız, şeffaf ve adil yönetim anlayışımız, çözüm odaklılığımız, anlık iletişim kanallarımızla çalışanlarımızı, bir makinenin bileşeni olarak görüyoruz.

Yetenek Yönetimi

Yüksek performansın sürdürülebilir olduğu, başarılı performansın ödüllendirildiği, gelişime açık performansın geliştirildiği, çalışan referansının önemli, iç terfi sisteminin var olduğu iç kaynak yönetimi ve sürekli gelişimi destekleyen hizmet içi eğitim süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Ford Otosan, Tofaş ve Renault Mais gibi ana distribütör firmalar tarafından gerçekleştirilen mesleki ve kişisel eğitimler ile personellerimizin, markalarımızı pazarda en doğru şekilde temsil etmesini sağlamak üzere çalışıyoruz.

Çalışan İlişkileri

En doğru ve yetkin adayların yerleştirilmesi için tüm işe alım araçları etkin şekilde kullanılmaktadır. Seçme yerleştirme sürecimizde; yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, potansiyel analizi, kişilik envanterleri, yetenek sınavları, role play gibi mülakat teknikleri kullanılmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

İş ahengine önem veriyoruz. Birlik ve beraberliğimizi geliştirecek organizasyonlar da bizim için önemlidir. Kahvaltılarda, yıl sonu yemeklerinde, kamp ve turnuvalarda aile olmanın keyfini süren, aidiyeti ve motivasyonu yüksek ve aile bilincine sahip bileşenler olarak, firmamızı oluşturuyoruz.

Kariyer

Tanoto ekibine dahil olmak için başvurunuzu insankaynaklari@tanoto.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.
insankaynaklari@tanoto.com.tr