Tanoto Ekspertiz

2.El Araçlarda Güvenin Adresi Tanoto2 

Tanoto2’nin uzmanlığı ve sektördeki tecrübesi ile sizleri ikinci el araba sahibi yapıyoruz. 2.el araba ilanlarımızı sizlerle buluşturmadan önce, ikinci el araçlar detaylı Tanoto Ekspertiz sürecine tabi tutuluyorlar. 

Tanoto Ekspertiz hizmeti TSE onaylı ve alıcılarına üst düzey güven sağlamak amacıyla özenle tasarlanmıştır. TÜV SÜD D-Expert hizmeti ile Tanoto2 ikinci el araçlarına kalite ve güvenilirlik ön planda tutularak titizlikle ekspertiz hizmeti sağlanmaktadır. Ekspertiz kapsamında araçlar, araç bilgilerinin kontrolü, iç aksam kontrolü, OBD (araç içi teşhis) testi, lift üzerinde alt aksam kontrolü, lastik/jant kontrolleri, akü testi, yanal yayma testi, süspansiyon testi, fren testi, dinamometre testi, tramer sorgulaması ve mevcut ve geçmiş boya-kaporta kontrolünden geçmektedir. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra ise tarafınıza tüm detayları içerecek şekilde Ekspertiz raporunun PDF hali sizlerle paylaşılır.

Bu sayede Tanoto2 olarak müşterilerimize ilanda yer alan her ikinci el araç için net ve güvenilir bilgiler sağlıyoruz. 

Ekspertiz Kapsamında Sağlanan Hizmetler 

  • Aracın servis geçmişi kontrolü ve güncel km bilgisi teyidi
  • Araç kaportasının boya kalınlığının ölçümü
  • Motor yağı, fren hidroliği, motor soğutma sıvısı ve silecek suyu gibi, aracın sağlıklı çalışmasını sağlayan sıvıların kontrolü
  • Zamanlama ve V- kayışının durumunun incelenmesi
  • Akü, klima, elektrikli camlar, merkezi kilit, radyo /CD çalar, farlar, sinyaller ve araçtaki diğer elektrikli sistemlerinin işlevsel kontrolü
  • Jantların ve kapaklarının durumunun gözden geçirilmesi ve lastik diş derinliğinin ölçümü
  • Araç iç döşemesinin gözle kontrolü
  • Motor yağ kaçaklarının, fren borularının, fren disk ve balatalarının, egzoz borularının ve süspansiyon sisteminin kontrolü
  • Yol testine çıkmak suretiyle, motor genel performansı, fren performansı, şanzıman işlevselliğinin ölçümü; araç içi göstergelerin kontrolü yapılır.

Tanoto2’de ilana sunulan her araç için sizlere ekspertiz raporu yukarıda verilen tüm detayları ile sunulur. Tanoto2 olarak müşterilerimizin güvenini sağlamak ve müşterilerimize gönül rahatlığı ile satın alım deneyimi yaşatmak için daima hazırız. Hemen ilanlarımızı inceleyin, araçların ekspertiz durumlarını detaylı olarak görün ve ilgilendiğiniz araçları online rezerve edin! 

Detaylı bilgi almak için Tanoto2 dijital satış danışmanına 0555 989 50 26 numaralı telefon hattından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.