Toplam 108 kayıt listeleniyor.

Garantili İkinci El Araba Ne Demektir?

Garantili ikinci el araba, belirli bir süre veya belirli bir kilometre içinde üretici ya da satıcı tarafından garanti kapsamı altında değerlendirilen araçlardır.

Garantili 2. el araba satışı, kullanılmış bir aracın belirli standartlar ve güvence altına alındığı bir satış türüdür. Garantili ikinci el arabalar satıcılar tarafından belirli standartlara uygun olması halinde garanti kapsamına girer. Genellikle satıcılar tarafından belirli bir süre veya kilometre boyunca ikinci el araçlar garanti kapsamında değerlendirilir. Garantili ikinci el araçlara sağlanan bu seçenek sayesinde, aracın belirli bileşenlerinin ve işlevlerinin belirli koşullar altında düzgün çalışmasını sağlar ve herhangi bir arıza durumunda tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Bu sayede, garantili ikinci el arabalar aracın satın alındığı andan itibaren alıcıya güven sağlar.

Tanoto2 aracılığıyla sizlere sunulan onlarca garantili ikinci el marka ve model araca tek tıkla ulaşabilir, araçları değerlendirerek güvenle satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Tanoto2'nin sunduğu garanti sayesinde, ikinci el araçlarda 3 ay boyunca ve 5.000 km'ye kadar koruma sağlanır.

Garantili İkinci El Arabalar Hangi Koşulları Sağlamalıdır?

İkinci el araçlarda sağlanan garantinin kapsamı üretici firma veya satıcıya göre değişkenlik gösterebilir. İlk olarak, araçlar belirli bir yaş ve kilometre sınırı içinde olmalıdır. Tanoto2’de 8 yaş ve 160.000 kilometreye kadar olan araçlar garantili ikinci el araba olarak değerlendirilmektedir. Bu koşullar her satıcı firmada değişkenlik gösterebilir. Tanoto2 ilanları içerisinde ilgili koşulları sağlayan tüm araçlar garantili olarak değerlendirilir, aracın çeşitli bileşenleri, motor, şanzıman, tork konvertörü gibi önemli parçaları korumaya alınır.

Garantili İkinci El Arabalarda Neler Koruma Altına Alınır?

Tanoto2’nin sunduğu garantili ikinci el araçlarda motor, şanzıman, tork konvertörü, elektrik sistemi, diferansiyel ve turbo gibi önemli parçaları kapsayan tam bir koruma sağlanır. Bu sayede ikinci el arabalarda sağlanan tam güvence ve müşteri memnuniyeti ön planda tutuyor, müşterilerimize gönül rahatlığı ile satın alma deneyimi sunuyoruz.

Garantili 2. El Arabalar Nelerdir?

Garantili ikinci el araçlar, 8 yaş ve 160.000 kilometre altı olan otomobil, ticari veya hafif ticari araç olarak farklı segmentte olabilmektedir. Tanoto2’de ilgili koşulları sağlayan ikinci el araç modelleri oldukça geniştir. Otomobiller içerisinde Türkiye’nin en çok tercih edilen modellerinden olan Fiat Egea, Renault Clio, Renault Megane, Ford Focus ve daha birçok garantili ikinci el araba modelini ilanlarımız içerisinden bulabilirsiniz.

Eğer ticari amaçlarla veya geniş aileniz için bir ikinci el modeline ihtiyacınız var ise aile arabası olmaya oldukça uygun ilanlarımız içerisinde Ford Transit, Ford Courier, Fiat Ducato, Fiat Doblo ve daha birçok garantili ikinci el araca anında ulaşabilirsiniz. 

Tanoto2’de Onlarca Model Garantili İkinci El Araçları Şimdi Keşfet!

Tanoto2 olarak geniş yelpazede garantili ikinci el araçlar sunarak müşterilerimize güvenilir ve kaliteli araçlar sunmaktayız. Garanti kapsamına aldığımız tüm araçlarımız, detaylı bir denetim sürecinden geçirilmiş ve gerekli tüm bakım ve onarım işlemleri yapılmıştır. Bu sayede ikinci el araç alıcısı müşterilerimiz yüksek standartlardaki garantili ikinci el arabalara sahip olma fırsatı elde edebilirler.

Tanoto2’de bulabileceğiniz garantili ikinci el araçlar arasında, popüler markaların onlarca model çeşitleri yer almaktadır. SUV’lardan sedanlara, hatchback’lerden ticari araçlara kadar, dilediğiniz araba segmentleri ile geniş bir araç yelpazesi içerisinden web sitemiz aracılığında sizlere sunulur.

Sonuç olarak, garantili ikinci el araçlar, hem güvenlik hem de kalite açısından birçok avantaj sunar. Tanoto2’de sunulan geniş araç yelpazesi, alıcıların ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler sunar. Üstelik dilediğiniz ikinci el araba modeli için tek tıkla online rezervasyon işlemi yapabilir, aracı kendiniz için ayırabilirsiniz. Aracı yakından görmek ve değerlendirmek için ise Ankara ikinci el araç satış merkezlerimize ziyarette bulunarak ikinci el arabaları değerlendirebilirsiniz.

Eğer siz de güvenilir ve garantili bir ikinci el araç arıyorsanız, Tanoto2’nin sunduğu seçenekleri keşfetmek için hemen harekete geçin ve kendinize uygun aracı bulun!