Online Araç Rezervasyonu

Bu hizmet, kullanıcıların istedikleri aracı  rezerve edebilmelerine ve Tanoto2'nin sunduğu ikinci el araç fırsatlarından yararlanabilmelerine olanak tanır.

Online araç rezervasyonu yapmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Tanoto2 ikinci el araç ilanlarımız arasından Araç Karşılaştırma özelliğinden faydalanarak, ikinci el araçları karşılaştırabilir, ihtiyaçlarınıza en uygun olan 2. el araç seçimini yapabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz araca karar verdikten sonra tek tuşla online olarak aracı rezerve edebilirsiniz. Ancak Tanoto2’nin sunduğu ikinci el online araç rezervasyonu işlemi esnasında dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur.  Yazımızın devamında sizler için önemli olan tüm detaylar yer almaktadır. Bu sayede daha detaylı bilgi sahibi olarak rezervasyon işleminizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

2. El Online Araç Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Tanoto2 web sitemiz üzerinden karar vermiş olduğunuz aracın detay sayfalarında yer alan “Hemen Satın Al” butonu ile beraber aracı üye adına rezerve etme imkanı bulursunuz. İkinci el araç rezerve ücreti sabit olarak 10.000 TL’dir. Araç rezervasyonu işlemi tamamlandığında rezervasyon tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü için, seçmiş olduğunuz araç üye adına rezerve edilir. Üyeler tarafından aracın online rezervasyon işlemi tamamlandığında Tanoto2 satış danışmanları konu ile ilgili bilgilendirilirler ve rezervasyon yapmış olan üyelere dönüş sağlayarak rezervasyon sürecini yürütürler. 

Online Rezervasyon İşleminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Tanoto2’nin online rezervasyon hizmetinden yararlanmak için belirli koşullar ve dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur.

  1. Öncelikle ikinci el araç rezervasyonu işleminden sadece 18 yaş üstü bireyler faydalanabilirler.
  2. Her bir kullanıcı bir gün içerisinde (24 saat) en fazla 3 aracı üye adına rezerve edebilir, aynı üye adına daha fazla ikinci el araç rezervasyonu aynı gün içerisinde yapılamamaktadır.
  3. Araç rezervasyon işlemi için kullanıcıların kredi kartlarından 10.000 TL rezervasyon bedeli bloke edilir.
  4. Rezervasyon işlem tutarı blokesi, üyelerin aracı satın alma, rezervasyonu iptal etme ve rezervasyon süresi boyunca satın almama durumlarında kesinti olmaksızın kaldırılır.
  5. En geç 3 gün içerisinde rezerve edilen araç için Dijital Danışman ile iletişime geçilmesi ve satın alım kararının kesin olarak verilmesigerekmektedir, aksi halde bloke edilen tutar kaldırılır ve rezerve edilen araç Tanoto2 üzerinden yeniden satışa sunulur.
  6. Online olarak rezerve edilen aracın fiyatı rezervasyon süresi boyunca sabitlenir. Böylece herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmezsiniz.
  7. Eğer online ikinci el araç rezervasyonu yapan üyeler için rezervasyon süresi sona ermeden rezervasyon iptali talep edilirse, Tanoto2’ye yazılı olarak iletme şartı ile rezervasyon işlem tutarının blokesi kaldırılır.

Tanoto2'nin online araç rezervasyonu hizmeti, ikinci el araç alım sürecini kolaylaştırırken, güvenilir bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve araç rezervasyonu yapmak için hemen ikinci el ilanlarımızı inceleyebilir ya da doğrudan Tanoto2 Dijital Satış Danışmanına 0555 989 50 26 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.