Hakkımızda

Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia, Chery binek ve ticari araç bayilikleri ile otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el satış, satış sonrası, sigorta hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma ve satış sonrası hizmet deneyimini yaşatmaktadır.

Tanoto2, ikinci el araç alım satımını modern çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirmek isteyenlere çevrimiçi araştırma ve işlem yapma imkanı sunar. Sitemiz üzerinden birçok farklı markanın ikinci el araçlarına kolayca erişebilir ve güvenli koşullarda satın alabilirsiniz.

Tanoto2, müşterilerinin memnun kalacakları araçlara ulaşmalarını sağlamak için özveriyle çalışır. Araçların portföyümüze kabul edilmeden önce detaylı incelemeleri yapılır ve kondisyonlarına dair en küçük ayrıntılar dahil olacak şekilde raporlanır. İkinci el araçlarımıza verdiğimiz garanti, araçların belirli standartların üzerinde olmasını sağlar.

Tanoto2, binek veya ticari her türden araç için alım satım yapma imkanı ve sizlere geniş araç seçenekleri sunar. Temel prensibimiz, daha iyiye ulaşmak için sürekli gelişen bir sistem kurmak ve deneyimimizi iyileştirmektir.