Tanoto2'de Fırsat Araçları Sizlerle

Kampanya Koşulları 

  • Kampanyamız yalnızca tanoto2.com.tr üzerinden satın alınacak olan ikinci el araçlarda geçerlidir.
  • Fırsat araçlarını incelemek, ilgilendiğiniz araca rezervasyon yapmak için üyelik koşulu bulunmaktadır. tanoto2.com.tr üzerinden ücretsiz ve hızlı bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Online olarak fırsat araçlarını rezerve ettiğinizde, 3 gün içerisinde satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Aksi halde fırsat araç satışı sizin için iptal edilerek ilan tüm kullanıcılara yeniden yayınlanır.
  • Kampanyamız 31.05.2024 tarihine kadar geçerli olup, Tanoto2 kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Faydalanmak için: 

Tanoto2.com.tr üzerinden fırsat araç listemizi inceleyebilirsiniz. Araç karşılaştırma özelliği sayesinde araçları karşılaştırabilir, bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı kolaylıkla seçebilirsiniz. Beğendiğiniz fırsat araçlarımızı hızlıca online olarak rezerve ederek, aracın başka kullanıcılar tarafından satın alınmasını 3 gün için önlemiş olursunuz. Tanoto2’nin geniş araç yelpazesi sayesinde dilediğiniz ikinci el aracı kolaylıkla bulmanız mümkün! Hemen şimdi fırsat araçlarımızı inceleyin.

Kamanyamızdan Şimdi Yararlanın!

Tanoto2’de sınırlı süre geçerli size özel indirimlerle sunulan fırsat araçlarını kaçırmayın! Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Tanoto2 Dijital Satış Danışmanına 0555 989 50 26 numaralı telefondan anında ulaşabilirsiniz.