Kasko ve Sigorta’da Net 5.000 TL İndirim Fırsatı

Kampanya Koşulları 

  • Kampanyamız, Tanoto2'den hem çevrimiçi hem de fiziksel kanallardan ikinci el araç satın alımlarında ve MaslakSigorta aracılığıyla yapılan tüm sigorta ve kasko işlemlerinde geçerlidir.
  • Net 5.000 TL İndirim sadece MaslakSigorta'da yapılan kasko ve sigorta işlemleri için geçerlidir.
  • Tanoto2 kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
  • Kampanyamız  30.04.2024 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan Faydalanmak için:

  1. Tanoto2 tarafından sunulan ikinci el araçları tanoto2.com.tr üzerinden, ikinci el ilanlarımızı yayınladığımız diğer araç satın alma platformlarından ya da showroom ziyareti yaparak detaylı şekilde inceleyebilir ve Tanoto2 satış danışmanlarına ulaşarak satın alma sürecinizi hızlı ve kolay şekilde tamamlayabilirsiniz.
  2. Araç satın alma işleminiz tamamlandığında, Tanoto2 güvencesiyle sizlere sunulan MaslakSigorta aracılığıyla kasko ve sigortada özel olarak size 5.000 TL net indirim sağlanır.

Satın alma ve sigorta işlemleriniz boyunca Tanoto2 olarak yanınızdayız. Müşterilerimize üstün hizmet kalitesi, hızlı ve güvenilir satış ve satış sonrası deneyimleri sunmak için daima hazırız.

Kampanyamızdan Hemen Yararlanın!

Tanoto2’de sınırlı süre geçerli ve yalnızca üyelerimize özel kasko ve sigorta indirimini kaçırmayın! Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Tanoto2 Dijital Satış Danışmanına 0555 989 50 26 numaralı telefondan anında ulaşabilirsiniz.