Araç Rezervasyonuna Özel 10.000 TL İndirim Fırsatı

Kampanyamız, yayında olan tüm ikinci el araçlarımızda geçerlidir. Onlarca marka ve model 2.el araç ilanlarımızı inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun olan aracı seçebilir ve tek tıkla aracınızı online olarak rezerve edebilirsiniz. Online rezerve ettiğiniz aracı satın almanız halinde ikinci el araçlarımızdaki tüm indirimlere ek 10.000 TL indirim tarafınıza sağlanır. 

Kampanya Koşulları

Kampanyamızdan yararlanmak için tanoto2.com.tr üzerinden ücretsiz olarak üyeliğinizi tamamlamanız ve kampanya süresince beğendiğiniz araç için online rezervasyon işlemi yapmanız gerekmektedir. 

İlgilendiğiniz ikinci el araç özelinde online rezervasyon işlemi esnasında kredi kartınızdan üç gün için yalnızca 10.000 TL ücret bloke edilir. Size verilen üç günlük süre içerisinde aracı almanız veya alımı tamamen iptal etmeniz durumunda, kredi kartınızdan tahsis edilen bloke otomatik olarak kaldırılır. 

Neden Online Araç Rezervasyonu?

Tanoto2 olarak yüzlerce ikinci el ilanları detaylı bir şekilde incelemenize, araç karşılaştırması yapmanıza ve ilgilendiğiniz araçlar hakkında tüm detaylı bilgileri görmenize olanak tanıyoruz. Beğendiğiniz araç için sunduğumuz Tanoto2 güvenceli Online Rezervasyon hizmeti sayesinde, aracı üç gün boyunca sizin için ayırıyoruz. Böylece beğendiğiniz aracı kaçırma riskiyle karşı karşıya kalmıyorsunuz. Hemen Tanoto2'deki araç ilanlarını inceleyerek, hayalinizdeki araca sahip olma adımını atın!

Hemen İndirim Fırsatından Yararlanın!

Tanoto2’de sınırlı süre geçerli ve yalnızca üyelerimize özel indirimi kaçırmayın! Kampanyamızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken, 2.el araç ilanlarımızı incelemek ve tek tıkla aracı online olarak rezerve etmek!

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Tanoto2 Dijital Satış Danışmanına 0555 989 50 26 numaralı telefondan anında ulaşabilirsiniz.