Toplam 12 kayıt listeleniyor.

Ford Focus İkinci El Arabalar

Ford Focus modeli üretildiği günden itibaren otomobiller içerisinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Ford marka araçlar içerisinde klasikleşen Ford Focus modeli uygun fiyatları ve üstün performansı ile öne çıkmaktadır. Ford Focus yalnızca sıfır modelleri ile değil, ikinci el modelleri ile de oldukça popüler modeller içerisindedir. İkinci el Ford Focus araçları, sıfır modellerinde olduğu kadar performansını uzun sürelerde korumaktadır. Bu sayede, araç kullanıcılarının ilk tercihleri arasında ikinci el Ford Focus yerini almıştır.

2.El Ford Focus Üstün Performans Özellikleri

Ford Focus modelleri hatchback ve sedan gövde tipleri ile karşımıza çıkmaktadır. Üretildiği her dönemde performansına üstünlük katan Ford Focus modelleri, kompakt tasarımı içerisinde kullanılan verimli alan büyüklüğü ile ön plana çıkmaktadır. Otomatik ve manuel vites tipinde sunulan Ford Focus 2.el araçları sürüş deneyiminizi artırmaya yönelik performans sergiler. Hem bireysel kullanım için hem de aileler için uygun olarak sunulan Ford Focus her ihtiyacı karşılamaya yönelik bir araçtır. Ford Focus arabalar sağladığı performans, kolaylıklar ve konfor haricinde ikinci el araba arayan sürücülerin en önemli kriterleri arasında yer alan yakıt tüketimi konusunda da oldukça verimlidir. Ford Focus, yıllardan beri daha da ekonomik seçenekleriyle ikinci el piyasasında da yerini almış olup, 2. el araç arayanlar için de uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Ford Focus 2.El İlanları Şimdi Tanoto2’de!

2.el piyasasındaki en ekonomik, performans üstünlüğü sağlayan araçlar içerisinde Ford Focus yer almaktadır. Üstün kalitesi ve tüm motor performans özelliklerini her zaman koruyan Ford Focus 2.el arabalar Tanoto2’de sizleri bekliyor! Onlarca ikinci el Ford Focus ilanlarımızın detaylarını inceleyebilir, sizler için en uygun olan araç için hemen bizlere ulaşabilir, online rezervasyon yaparak aracınızı sizler için ayırmamızı sağlayabilirsiniz. Üstelik, ikinci el tüm araçları görmek için Ankara’daki showroomumuzu ziyaretinde bulunabilir, 2.el Ford Focus arabalarında test sürüşü yapabilirsiniz. Tanoto2 olarak sizlere en iyi satın alma deneyimini sunmak için hazırız. Hemen tanoto2.com.tr web sitemiz üzerinden ilanlarımızı inceleyin, detaylara gidin ve üstün performanslı ikinci el arabalar içerisinden seçim yapın!