Toplam 16 kayıt listeleniyor.

2.El Fiat Egea Seçenekleri

Fiat Egea modeli farklı kasa tipleri ile her geçen yıl, performans geliştirmeleri yeni gövde tipleri ile piyasaya sunulan C segment araçlar içerisindeki en popüler olanlardan bir tanesidir. Fiat Egea, hatchback, sedan ve station wagon gibi farklı gövde tipleriyle sunulmaktadır ve geniş iç mekânı, yakıt verimliliği, uygun fiyatı ve güvenilirliğiyle dikkat çeker. Ülkemizde Fiat Egea araçlar özellikle tüketici ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış olup, üstün performans özellikleri sunmaktadır. Fiat Egea ailesinin en yeni üyesi olan Fiat Egea Cross, üretildiği zamandan beri, Egea modelleri arasında dikkatleri üzerine çekmiştir. Fiat Egea arabalar, ikinci el piyasasında da önemli bir yere sahiptir. Kullanıcılar için her ihtiyaç tipine uygun olması, farklı ve her kesime hitap eden tasarım özellikleri ve yıllarca araç motor performansını koruması sebebiyle ikinci el arabalar arasında fazlaca tercih edilmektedir.

2.El Fiat Egea Üstün Performans Özellikleri

İkinci el Egea araçlar, gerek aileniz gerekse bireysel kullanımınız için ideal gövde tipleri sunar. Egea sedan gövde tipinin sağladığı geniş iç alan ve bagaj hacmi sayesinde aileniz için en uygun araca sahip olma fırsatını yakalarsınız. Yakıt tüketimi konusunda da ekonomik bir araç olan Egea modelleri ile hem ekonomik olarak sürüş deneyimi kazanır hem de üstün performansı deneyimleme şansı bulursunuz. İkinci el Egea Hatchback modeli de üstün tasarım, donanım ve performans özellikleri sunar. Farklı vites tipleri sayesinde size en uygun sürüş deneyimine sahip vitesli olan aracı seçer ve ikinci el araç deneyiminizi üst seviyede yaşarsınız. Fiat Egea'nın motor seçenekleri arasında Fire, Multijet, Firefly ve T-Jet bulunmaktadır. Fire motoru, yüksek performansıyla birlikte yakıt tüketimini minimize ederek çevreci bir yaklaşım sunar ve aynı zamanda egzoz gazı emisyon değerlerini düşürür.  Tanoto2’de ikinci el Egea ilanları arasında sizler için en uygun olacak motor seçeneğini değerlendirerek kolaylıkla satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci El Fiat Egea İlanları Şimdi Tanoto2’de

En çok tercih edilen İkinci el otomobiller arasında yerini almış olan Fiat Egea model ilanlarını Tanoto2 web sitemiz üzerinden inceleyebilir, size en uygun motor seçeneği ve gövde tipi sunan ilan üzerinden bizlere kolaylıkla iletişime geçebilir, kolayca online rezervasyon yapabilir, aracımızı görmek için Ankara’da bulunan ikinci el araç showroomlarımızı ziyaret ederek 2.el Egea’nızı test edebilirsiniz. Tanoto2 olarak sizlere en iyi satın alma deneyimini sunmak için hazırız. Hemen tanoto2.com.tr web sitemiz üzerinden ilanlarımızı inceleyin, detaylara gidin ve üstün performanslı ikinci el arabalar içerisinden seçim yapın!